Fantasy show v podání Haraldos Stunt Brothers


Přitahuje vás elegance, vznešenost a krása španělských koní? Chtěli byste na vlastní oči vidět skvělé jezdecké i kaskadérské výkony ve spojení s nádhernou hudbou a úžasnými kostýmy? Věhlasná skupina Haraldos Stunt Brothers  se představí ukázkami v denním programu veletrhu FOR HORSE i ve velkolepé „FANTASY SHOW“.  

Toto jezdecké seskupení oslaví v letošním roce již čtvrt století své existence a patří k prvním jezdeckým skupinám, které se v ČR začaly věnovat rytířským turnajům. Postupem času získávali cenné zkušenosti na domácích i zahraničních kolbištích, jejich vystoupení mohli obdivovat milovníci show na nejrůznějších místech celého světa. Početnou skupinu fanoušků mají zejména v Německu, kde se široké veřejnosti představili na mnoha prestižních akcích, včetně Apassionaty. K jejich největším úspěchům z poslední doby ovšem jednoznačně patří účast ve světové jezdecké show „TROY – THE EPIC HORSE SHOW“ 2018 v Číně, kde právě jeden z protagonistů této skupiny pan Michal Bednář ztvárnil jednu z hlavních rolí. O tuto show projevilo zájem i Las Vegas.  Dalším obrovským úspěchem tohoto „bratrstva“ byla účast na mistrovství světa v trikovém ježdění v Moskvě, kde se zástupci skupiny Haraldos na základě fantastických výkonů zařadili mezi světovou elitu v oboru a získali mnoho cenných umístění.

Pro svoji práci využívají členové skupiny především koní plemene Pura Raza Española (PRE), jejichž odvaha, hbitost, vynikající mechanika pohybu a skvělá přirozená rovnováha z nich vedle líbivého vzhledu dělají ideální koně pro show. Z některých z nich se staly i slavné filmové hvězdy. Účinkovali ve filmech hollywoodské produkce: Příběh rytíře, Narnie, Knight Fall, nebo Jan Žižka (Medieval). Čeští filmoví tvůrci je obsadili např. do filmů Báthory, Korunní princ, Muzikanti a mnoha dalších.

Členové skupiny Haraldos Stunt Brothers se na veletrhu FOR HORSE během čtyř dnů představí českému publiku hned několikrát, ale největší prostor dostanou právě v noční show. Jejich vystoupení je nádhernou kombinací uměleckého výkonu a sportu. Přesvědčit se o tom můžete sami v pátek 5. 4. 2019 a v sobotu 6. 4. 2019 vždy od 19:30. Nenechte si ujít tuto velkolepou podívanou!